System of a Down na Impact Festival 2017

/ 10 października, 2016

Po roku przerwy Impact Festival powraca w wielkim stylu! Cztery edycje imprezy odwiedziły Warszawę i Łódź. Teraz przyszła pora na południe Polski. 5 edycja festiwalu odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Podczas minionych edycji Impact Festival gościł m.in. Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, 30 Seconds To Mars, Korn, Slipknot i wielu innych. 

Właśnie ogłoszono, że System of a Down został pierwszą gwiazdą imprezy, która odbędzie się w połowie czerwca 2017 roku! Infomacje o biletach znajdziecie w naszym „Kalendarium”. 

Grupa powstała w połowie lat 90. w Południowej Kalifornii. „Aerials”, „Toxicity”, „A.T.W.A.”, „Chop Suey!”, „B.Y.O.B.” – to tylko kilka z największych hitów grupy, za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance. Grupa ma na swoim koncie łącznie pięć albumów studyjnych.

Przypomnijmy, że na koncert SOAD w łódzkiej Atlas Arenie w 2013 roku bilety rozeszły się błyskawicznym tempie. Zespół dał fantastyczny koncert i od tamtej pory fani czekają na więcej. Po czterech latach muzycy powrócą do Polski!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także