TVP bez Nergala

/ 13 października, 2011

Informacja o rzekomym zwolnieniu Negala pojawiła się nieco wcześniej na stronie internetowej Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy, a teraz potwierdziła ją rzecznik TVP, Joanna Stempień-Rogalińska: Adam Darski nie będzie miał własnego programu w TVP, ani nie będzie jurorem w drugiej edycji programu "The Voice of Poland", jeśli telewizja się na nią zdecyduje.

Oczywiście Nergal pozostanie w trwającej jeszcze edycji programu "The Voice od Poland". Finałowy odcinek odbędzie się na początku grudnia.

Przypomnijmy, że wokalista Behemotha nie miał ostatnio łatwego życia – był wielokrotnie atakowany przez Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy, polityków Prawa i Sprawiedliwości i ludzi związanych ze środowiskami katolickimi. Ostatni występ muzyka – na koncercie zespołu Times New Roman, na którym był przebrany w strój duchownego i uzdrawiał chorych – okazał się kluczowy. Wtedy poważnie nad przyszłością muzyka zaczął zastanawiać się prezes TVP, Juliusz Braun. Już teraz wiadomo, jaką decyzję podjął.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także