Bez kategorii

T. Love, "Prymityw" i znakomici goście w Stodole

/ 24 listopada, 2014

Muniek Staszczyk i jego T.Love odwiedzą warszawski klub Stodoła ze szczególnego powodu – muzycy będą świętować dwudziestolecie wydania płyty "Prymityw". Na scenie pojawią się znakomici goście, którzy uświetnią ten jubileusz – zagrają Kasia Nosowska i Fisz, natomiast jako supporty zaprezentują się Drekoty oraz Straight Jack Cat. Ten niezwykły koncert już 29 listopada.

T.Love zaprezentuje przede wszystkim utwory ze wspomnianej płyty "Prymityw", ale widzowie zgromadzeni w stołecznym klubie będą mogli liczyć również na kawałki pochodzące z innych albumów tej cenionej polskiej grupy. Doświadczenia z koncertów T.Love wskazują, że Muńkowi i spółce nie spieszy się, żeby zejść ze sceny i potrafią zaprezentować dziesiątki utworów, w tym takie klasyki jak "King", "Warszawa", "I Love You" czy "IV Liceum Ogólnokształcące".

Poza niezwykłymi koncertami, T.Love chce uczcić dwudziestą rocznicę wydania płyty "Prymityw" specjalną reedycją, która będzie składała się z CD oraz DVD i zostanie wzbogacona o premierowy materiał. Bardzo wiele miejsca temu przedsięwzięciu poświęciliśmy w "Teraz Rocku".

To właśnie na naszych łamach Muniek przekonywał, że "Prymityw" to album wyjątkowy:

W tym składzie to najważniejsza nasza płyta, nie mówię że najlepsza… Dlatego, że nas zdefiniowała i umocniła personalnie. Wydaje mi się też, że odbiła się na jakiejś generacji, na ludziach którzy dorastali w latach 90., cieszy się wielkim sentymentem fanów. Piosenki są strasznie energetyczne, świetne na koncert. Powstała soczysta płyta, taka piguła, mam tego świadomość grając materiał na próbie. 

mg

KOMENTARZE