Teraz Rock Kolekcja – informacja własna

/ 20 stycznia, 2014

Ponieważ kwartalnik Teraz Rock Kolekcja jest wydawany od ponad pięciu lat, nie dziwią nas Wasze pytania o kolejny numer pisma. Numer Teraz Rock Kolekcji z System Of A Down był ostatnim, jaki przygotowaliśmy. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło – pracujemy nad nowym, atrakcyjnym dodatkiem, który może trafić w Wasze ręce już w drugiej połowie roku.

Ponieważ informacje zawarte w opublikowanych dotychczas numerach Teraz Rock Kolekcji są ciągle aktualne, będą pojawiały się okolicznościowe wznowienia niektórych z nich. Numer poświęcony Depeche Mode właśnie dziś trafił do salonów EMPiK w całym kraju i pozostanie w nich przez najbliższe dwa miesiące. Taka decyzja spowodowana jest oczywiście koncertem słynnego zespołu, który odbędzie się już za kilka tygodni.

W naszym dorobku są w sumie dwadzieścia dwa numery Teraz Rock Kolekcji, opisaliśmy dla Was największe rockowe zespoły w historii: The Beatles, Led Zeppelin, AC/DC, Iron Maiden, czy Deep Purple. Wszystkie archiwalne numery nadal są w sprzedaży, a o szczegółach możecie przeczytać pod tym linkiem.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także