Teraz Rock: Happysad zapowiada płytę "Jakby nie było jutra"

/ 27 sierpnia, 2014

Nasz redaktor, Jordan Babula, rozmawiał z gitarzystą grupy Happysad na temat nowego albumu, którego tytuł to "Jakby nie było jutra". Ze słów Łukasza Ceglińskiego wynika, że będziemy mieli do czynienia z wydawnictwem wyjątkowym:

Są dwa kawałki eksperymentalne, poza tym więcej jest "muzykowania" i rozmaitych smaczków. Jednak i melodie, i teksty Kuby pokazują, że to jest ten a nie inny zespół.

Co jeszcze ważniejsze, polska grupa związała się z nowym, cenionym na rynku producentem, Marcinem Borsem, co panom z Happysad bardzo odpowiada:

On naprawdę robi muzykę zajebiście – kiedy usłyszałem dwa pierwsze numery, nie mogłem zasnąć. Nie jest tak, że zrobił z nas Queen albo Beatlesów. Po prostu wniósł swoją wrażliwość muzyczną i pokazał nam inną drogę wyrażania emocji, niż ta, którą szliśmy dotychczas.

Wszystko wskazuje na to, że nowy album Happysad pojawi się na rynku pod koniec września lub na początku października. Już teraz zachęcamy Was do zakupu październikowego Teraz Rocka, ponieważ znajdzie się w nim obszerna rozmowa z Kubą Kawalcem, liderem zespołu.

Więcej informacji o płycie Happysad i inne wypowiedzi Łukasza Ceglińskiego znajdziecie natomiast w najnowszym Teraz Rocku, który właśnie dziś trafił do sprzedaży:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także