Teraz Słucham – Bartek Koziczyński (październik)

/ 14 października, 2014

W październiku Bartek Koziczyński poleca:

MAMA SELITA – Materialiści  

Myślałem, że jak nagrywali w stodole, to wyjdzie Blood Sugar Sex Magik. A słychać raczej krok w stronę hard rocka, funk jest drugim planie. Najważniejsze, że Mama Selita pozbyła się wyraźnych naleciałości i rozśpiewała – czyli idzie do przodu.

 

LIMP BIZKIT – Endless Slaughter  

W rychłą premierę płyty Stampede Of The Disco Elephants wierzę mniej więcej tak jak w Chinese Democracy. Z przyjemnością można jednak wyławiać kolejne zajawki albumu. Ten numer nie porywa, ale imponuje moment, gdy rock progresywny sąsiaduje z hip hopem.

 

THE MADDEN BROTHERS – California Rain 

Nie jest tajemnicą, że bracia Madden balansowali na krawędzi popu w Good Charlotte. Teraz poszli w tej dziedzinie na całość, debiutując jako duet. Na szczęście czerpią tu raczej z kalifornijskiego grania z lat 60./70. i wciąż są obłędnie przebojowi.

 

Październikowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 25 września. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

mg | tr

KOMENTARZE

Przeczytaj także