Teraz Słucham – Michał Kirmuć (kwiecień)

/ 21 kwietnia, 2015

W kwietniu Michał Kirmuć poleca:

MARK KNOPFLER – Tracker

Choć tęsknię za Dire Straits, to jednak lubię się co jakiś czas zanurzyć w dźwięki, które z takim smakiem serwuje Knopfler jako solista. W jego głosie i subtelnej grze na gitarze ciągle jest ta magia.

 

RUBBER REPTILES – To nie jest on

Zapowiadali się na polskie Arctic Monkeys, a tu się okazuje, że w dwuosobowym składzie niczym Royal Blood czy The Black Keys radzą sobie równie dobrze. A może i lepiej. To nie jest on to nowe otwarcie dla tej młodej, warszawskiej grupy, która tym razem nie tylko pokazuje, że po polsku też można śpiewać dobre piosenki, ale sięgając do sprawdzonych wzorców, coraz bardziej dochodzić do własnego, oryginalnego brzmienia.

 

UNICORN – Before Me

Muszę się przyznać, że mam przywilej przyglądania się, jak od kuchni rodzi się debiut tej warszawskiej grupy. I z każdym poznanym utworem staję się jej coraz większym fanem. W Before Me jest coś z cudownych lat 80. No chłopaki, to kiedy ta płyta? Bo już się nie mogę doczekać!

 

Kwietniowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 25 marca. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego nowego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

mg | tr

KOMENTARZE

Przeczytaj także