Teraz Słucham – Michał Kirmuć (luty)

/ 17 lutego, 2015

W lutym Michał Kirmuć poleca:

CHEMIA – The Luck

Podczas niedawnej wizyty Slasha w naszym kraju jego perkusista Brent Fitz wystąpił w koszulce Chemii. Nie był to przypadek. Brent gościnnie pojawił się także na nowej, przygotowywanej do wydania płycie warszawskiej formacji. I choć bardzo sobie cenię grę Adama Krama – perkusisty Chemii – to jednak muszę powiedzieć, że Fitz wniósł coś fajnego do muzyki Wojtka Balczuna i kolegów.

 

NOWE SYTUACJE – Jarocin Live 2014

Widziałem jeden z ostatnich koncertów tego składu w zeszłym roku w Stodole i jestem pod jeszcze większym wrażeniem tego, jak dawnym Republikanom – z pomocą nowych współpracowników – udało się odtworzyć magię i energię muzyki sprzed lat.

 

RED BOX – Not What I Used To Be

Jakiś czas temu odwiedziłem przyjaciół z Red Box w studiu, w którym pracują nad czwartym albumem Insiders. Wiem, że ktoś w tym wypadku może zarzucić mi brak obiektywizmu, ale wśród tych nowych numerów nie brakuje naprawdę wyjątkowych. Zresztą ci, którzy byli na ostatnich koncertach, dobrze wiedzą, jaką moc ma Not What I Used To Be. A jak ktoś nie słyszał, to w marcu będzie ku temu sposobność.

 

Lutowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 28 stycznia. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

mg | tr

KOMENTARZE

Przeczytaj także