Teraz Słucham – Michał Kirmuć (sierpień)

/ 19 sierpnia, 2014

W sierpniu Michał Kirmuć poleca:

AGNIESZKA ŚWITA – Sleepless

Znana z projektu Caamora i z musicalu Alchemy Clive’a Nolana nasza dziewczyna na obczyźnie, postanowiła wydać solowy album. I okazało się, że jest nie tylko obdarzona pięknym głosem, ale też ma niezwykły talent do komponowania. Sleepless to coś dla ludzi lubiących złożone formy, ale nie bojących się przy tym przebojowych melodii. Mamy powody do dumy!

 

MARILLION – A Sunday Night Above The Rain

Obcowanie z muzyką Marillion na żywo zawsze sprawiało mi przyjemność. A jeśli na warsztat biorą głównie utwory z ostatniej, rewelacyjnej płyty Sounds That Can’t Be Made, wzbogacone takimi perełkami jak Waiting To Happen, Neverland czy Garden Party, to ta radość jest duża. 

 

TUOMAS HOLOPAINEN – A Life Of Adventure

To właściwie jedyna normalna piosenka na pierwszej solowej płycie lidera Nightwish, ale ma w sobie niezwykłe piękno, które sprawia, że ostatnio wracam do niej z wyjątkową częstotliwością. Cudowna melodia wyśpiewana pięknym głosem Johanny Kurkeli, a do tego solówka gitary, jakby zagrał ją sam Mike Oldfield. Ten Tuomas to jednak utalentowany gość. 

 

Sierpniowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 30 lipca. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

mg | tr

KOMENTARZE

Przeczytaj także