Teraz Słucham – Paweł Brzykcy (czerwiec)

/ 17 czerwca, 2014

W czerwcu Paweł Brzykcy poleca:

Maggot Colony – Perpetuating The Viral Infestation

Dwaj faceci wyglądają tak, jakby zaraz chcieli wyprowadzić cios karate, trzeci – jakby dosypał chilli do sajgonek i patrzył, czy nam buzie skrzywi. Tymczasem broń Maggot Colony, tria z Tajwanu, to brutalny na maksa death metal. Partie wokalne czytelne tak, jak logo grupy na okładce, ale za to… całość cudnie separuje od tupotu dzieci sąsiadów. 

 

Red Lips – Hey Joe!

Mają swój styl – bujanie rytmem, ostry pazurek w głosie Rudej… Są natychmiast rozpoznawalni, energetyczni i lubią nośne melodie. A Hey Joe!, efekt pracy nad nowym materiałem, to po prostu bardzo fajna poprockowa piosenka. 

 

Nasty Crüe – Rock’N’Roll Nation

Glam metal lat 80. to nie tylko kolorowe gałganki i lakier do włosów, ale przede wszystkim znakomite melodie i stadionowy rozmach utworów. Nasty Crüe na swej debiutanckiej płycie udanie przywołuje tamten klimat, co na naszym rynku nie jest częste. Utwory jak The Last Piece Of My Heart czy tytułowy wymiatają! Zwolennicy Mötley Crüe czy Steel Panther będą w raju.

 

Czerwcowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 28 maja. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

tr | mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także