Teraz Słucham – Paweł Brzykcy (grudzień)

/ 12 grudnia, 2014

W grudniu Paweł Brzykcy poleca:

DEVILMENT – The Great And Secret Show

Nie interesuje mnie, jakie żelastwo wbił sobie ostatnio w twarz Dani Filth, interesują mnie świetne, metalowo-riffowe, melodyjne i przebojowe utwory. Takie jak Mother Kali czy Even Your Blood Group Rejects Me.

 

EMIGRATE – Silent So Long

Richard Kruspe na tle twarrrrdo brzmiących rytmów wykuł kilka riffów, które ścinają z nóg. Szaleńcza jazda Rock City z Lemmym Kilmisterem, przebojowe Rainbow, Hypothetical z Marilyn Mansonem (56732. w historii rocka inspiracja Zeppelinowym Kashmirem, ale z fajnym rezultatem). Jest miejsce i na rewelacyjne, bardziej elektroniczno-transowe granie: Get Down z udziałem Peaches. Istny gwiazdozbiór!

 

CRUCIFIED BARBARA – In The Red

Znów słychać, że dziewczyny dorastały, słuchając Gunsów. Nawet jeśli za często jadą na tych samych patentach riffowych, nawet, jeśli tej płyty nie słucha się na kolanach, to i tak jest to prawdziwa rockowa petarda. Moje ulubione utwory: Don’t Call On Me i I Sell My Kids For Rock’n’Roll.

 

Grudniowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 26 listopada. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

mg | tr

KOMENTARZE

Przeczytaj także