Teraz Słucham – Wiesław Królikowski (październik)

/ 10 października, 2014

W październiku Wiesław Królikowski poleca:

ACCEPT –  Stampede

Taki Accept z przyjemnością akceptuję. Ostatnio często wracam do Stampede z najnowszego albumu grupy, Blind Rage, bo to zgrabny numer. Po nastrojowo rozlanym intro robi się uderzeniowo i zarazem melodyjnie (choć tekst „straszy”). Fajna jazda niemieckich metalowych weteranów o światowym rozgłosie. Tradycyjna, ale nie nudna.

 

THE KOOKS – It Was London

Niektórzy angielscy recenzenci uważają, że Listen to najlepszy longplay  tej formacji z Brighton od czasu debiutanckiego Inside In/Inside Out. Mnie z tej – faktycznie udanej – nowej, czwartej dużej płyty The Kooks najbardziej spodobał się numer It Was London, z bujającym rytmem i britpopowym wigorem. 

 

POWER OF TRINITY – Legorock

 Album Legorock potwierdza, że Power Of Trinity nie zapomina o swej rockowo-reggae’owej specjalizacji, ale nie brak tu też stylowych, szybko zapadających w pamięć numerów, jak Poniedziałek czy Gorzki ja, które mogą zainteresować fanów rocka „w ogóle”. Słucham i zachęcam do słuchania. 

 

Październikowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 25 września. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

mg | tr

KOMENTARZE

Przeczytaj także