Teraz Słucham – Wiesław Weiss (grudzień)

/ 2 grudnia, 2014

W grudniu Wiesław Weiss poleca:

AC/DC – Rock Or Bust

Grają jak zawsze. I jak zawsze chce się ich słuchać na okrągło. Już singlowy numer Play Ball zapowiadał powrót w doskonałym stylu, a płyta okazuje się nawet lepsza niż jej wizytówka. Takie utwory, jak Baptism By Fire, Miss Adventure czy Emission Control, mają zapewnione miejsce w rockowym kanonie.

 

YUSUF – Tell ‘Em I’m Gone

Trudno mi było pogodzić się z decyzją Cata Stevensa, znanego dziś pod imieniem Yusuf, o zakończeniu w 1979 roku kariery z powodów religijnych. Dobrze, że wrócił, szkoda że tak późno (w 2006). Na jego nowej płycie jest co najmniej kilka świetnych piosenek, chociażby I Was Raised In Babylon, Gold Digger czy mocna, rockowa wersja The Devil Came From Kansas Procol Harum.

 

ORGANEK – Głupi ja

Płyty Głupi słucham z wielką przyjemnością od kilku miesięcy, a po niezwykle energetycznym występie Organka w Trójce podczas wręczenia Mateuszy sięgam po nią nawet częściej niż dotychczas. A że do utworu Głupi ja powstał niedawno teledysk, też chętnie odpalam go sobie na YouTube.

 

Grudniowy „Teraz Rock” jest w sprzedaży od 26 listopada. Można go znaleźć w kioskach na terenie całego kraju, ale również zamówić drogą internetową. Zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka w e-KIOSKU.

mg | tr

KOMENTARZE

Przeczytaj także