TerazRock.pl w nowej odsłonie

/ 8 marca, 2013

Strona www.terazrock.pl ma teraz odświeżony wygląd. Oprócz layoutu nowością są działy "Wideo" oraz "Foto". Ponadto rozbudowane zostały opcje społecznościowe serwisu. Internauci mogą rejestrować się na stronie za pośrednictwem Facebooka. Dodana została możliwość "polubienia", "wykopania" i "tweetnięcia" informacji zawartych na www.terazrock.pl. Można im również "dać plusa".

Nowa odsłona serwisu www.terazrock.pl to nie tylko zmieniony wygląd i dodane rozwiązania techniczne, ale także nowe osoby w redakcji – Michał Grzybowski oraz Paweł Gregorczyk. Ich zadania skupiają się na rozwoju tej witryny internetowej. 
 
Codzienna dawka świeżych informacji ze świata szeroko pojętej muzyki rockowej i metalowej, zapowiedzi koncertów, teledysków i fotorelacji publikowanych dla naszych czytelników – to główne zadania stojące przed nowymi członkami rodziny Teraz Rock
 
Kolejną nowością na stronie będą również regularnie przeprowadzane konkursy dla internautów, a możliwe do zdobycia nagrody na pewno ucieszą fanów rockowych brzmień.
 
Redakcja stawia również na komunikację z czytelnikami. Jesteśmy dla Was dostępni za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz na naszych profilach w serwisach Facebook, Google+, Blip i Twitter
 
Jak się podoba nowa odsłona serwisu? Czekamy na Wasze komentarze. 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także