TerazRock.pl w nowej odsłonie!

/ 16 listopada, 2016

Jak już pewnie zauważyliście, nowy TerazRock.pl to odświeżony wygląd. Postawiliśmy na znane nam już rozwiązania, ale zdecydowaliśmy się na lepsze wyróżnienie publikowanych materiałów. Zmieniliśmy również kolorystykę, żeby portal był bardziej przyjazny dla naszych czytelników. Wiele rozwiązań wprowadziliśmy po Waszych sugestiach, dlatego mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązania będą Wam odpowiadały.

Wśród nowości na stronie zdecydowanie najciekawiej zapowiada się rockowa encyklopedia. Jest to projekt, który jest na wstępnym etapie budowy, dlatego zawiera w sobie tylko najważniejszych rockowych wykonawców, ale baza danych będzie przez nas codziennie uzupełniana o nowych artystów. Właśnie dlatego liczymy na Wasze sugestie i uwagi dotyczące tego projektu, ponieważ naszym celem jest jego nieustanny rozwój. Jednak już teraz możecie wyszukiwać swoich ulubionych artystów, oceniać płyty i utwory oraz pomagać nam uzupełniać encyklopedię – przesyłając teksty utworów, tłumaczenia, własne recenzje czy teledyski. Stwórzmy razem kompendium wiedzy dotyczące rockowego świata!

Encyklopedia jest jednocześnie dobrą okazją, żeby wokół TerazRock.pl budować oddaną i aktywną społeczność, dlatego w Wasze ręce oddajemy wiele funkcjonalności, które pozwolą Wam na aktywne spędzanie czasu na stronie. Rozbudowane komentarze, unowocześnione profile użytkowników, punktu za aktywność, szeroko rozumiana interakcja – to tylko niektóre nowości, które powinni docenić wszyscy fani rozwiązań społecznościowych.

Co jeszcze? Dużo nowych, drobniejszych rozwiązań, które powinny sprawić, że TerazRock.pl w nowej odsłonie będzie dla Was miejscem atrakcyjnym i takim, do którego chętnie będzie wracali. Nowy portal był przez nas dogłębnie testowany, ale zdajemy sobie sprawę, że mogą pojawić się drobne błędy czy problemy, których nie udało nam się wyłapać – jeśli coś Wam wpadło w oko, piszcie do nas na adres zglos.problem@terazrock.pl. Postaram się jak najszybciej reagować na wszystkie wiadomości.

Co sądzicie o nowej wersji naszego portalu? Zapraszamy do komentarzy!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także