TerazRock.pl: najpopularniejsze newsy 2014 roku

/ 1 stycznia, 2015

W minionym roku napisaliśmy dla Was niespełna 2000 newsów, które dotyczyły tematów przeróżnych… Ogłoszeń koncertów, wydarzeń bieżących, kontrowersji i wszystkiego, co związane z muzyką rockową. Staraliśmy się trafić w każde gusta – informacyjne i muzyczne. Działo się wiele, ale nie da się ukryć, że pewne wiadomości interesowały Was bardziej, niż inne.

Jesteście ciekawi które? Przekonajcie się sami!

 

Dziesiąte miejsce zajął zespół Lady Pank, ale niestety niekoniecznie chlubną informacją o zamieszaniu związanym z opłatą za – jak to nazwano – „żenujący” występ w Tarnobrzegu (KLIK!)

 

Na dziewiąte miejsce wśród najpopularniejszych newsów wskoczyła Metallica. A konkretnie „Metallica by Request”, czyli lista utworów, które zespół miał zaprezentować podczas warszawskiego koncertu (KLIK!)

 

Tytuł tej wiadomości mówi sam za siebie – „AC/DC w Polsce!”. Przyjazd tej legendy wywołał wśród Was ogromne poruszenie i jak najszybciej chcieliście sprawdzić, kiedy zespół pojawi się nad Wisłą (KLIK!)

 

Niby głupie i tabloidowe, a na Facebooku święte oburzenie… Tymczasem Doda i jej piersi okazały się na tyle interesujące, że wiadomość na ten temat wskoczyła na siódme miejsce najpopularniejszych newsów ubiegłego roku (KLIK!)

 

Choć w ogromnej większości nie zgodziliście się z wyborem słuchaczy BBC Radio Two, bardzo chętnie przeklikaliście przez zestawienie najlepszych gitarowych riffów wszech czasów (KLIK!)

 

Ponownie Metallica. Tym razem jednak nie o koncercie, a hejterach, z których w wymyślny sposób zakpił amerykański zespół (KLIK!)

 

Choć od jego śmierci minęło ponad dwadzieścia lat, nadal wywołuje poruszenie? Mowa oczywiście o Kurcie Cobainie, a konkretnie o szokujących zdjęciach z jego domu, które niezwykle Was zainteresowały (KLIK!)

 

Kolejny polski akcent i do tego prawdziwa bomba, czyli zakończenie działalności przez zespół KNŻ. Nie będzie ukrywać, że to my przekazaliśmy tę smutną wiadomość jako pierwsi nad Wisłą (KLIK!)

 

Zejście ze warszawskiej sceny Morrisseya już stało się legendarne. Nie powinno więc dziwić, że informacja o tym niechlubnym wydarzeniu jest w naszym zestawieniu tak wysoko. A zajmuje drugie miejsce (KLIK!)

 

NO I MAMY ZWYCIĘZCĘ! Zespół Slayer, choć w tym wypadku nie w roli głównej, ponieważ na wyróżnienie zasłużył raczej fan, który nie mógł sobie pozwolić na zakup biletu, więc przygotował świetny filmik. Reakcja zespołu mogła być tylko jedna – otrzymał bilet VIP. Ta historia Was po prosu urzekła (KLIK!)

Dziękujemy za Wasze zainteresowanie, kliknięcia, wpisy, komentarze i wszystkie opinie (również te negatywne). Oby rozpoczynający się rok był jeszcze lepszy – przede wszystkim pod względem muzycznym!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także