TerazRock.pl: najpopularniejsze newsy stycznia

/ 3 lutego, 2014

W muzyce rockowej i metalowej właściwie każdego dnia dzieje się coś interesującego. Nowe albumy, teledyski, skandale. Wszystko to i wiele więcej staramy się Wam regularnie przekazywać. Ubiegły miesiąc nie był pod tym względem wyjątkowy – było wiele mniej lub bardziej istotnych i interesujących wydarzeń.

Zebraliśmy dla Was najpopularniejsze newsy stycznia. Oto one:

 

8. Zainteresował Was śmierdzący problem wokalisty The DarknessJustina Hawkinsa. Muzyk przyznał się bowiem, że jako prawdziwy weganin… nie śmierdzi (więcej TUTAJ).

 

7. Lars Ulrich – w nieco sarkastyczny sposób – wypowiedział się o nowej płycie swojego zespołu, co sprawiło, że news uplasował się na siódmej pozycji wśród najpopularniejszych (więcej TUTAJ).

 

6. Czytaliście również o przykrym wydarzeniu, do którego doszło na koncercie Suicidal Tendencies. Zmarł bowiem 28-letni fan, który skoczył ze sceny (więcej TUTAJ).

 

5. Nadzieja umiera ostatnia, dlatego chętnie i bez oporów klikaliście w newsa o trasie koncertowej AC/DC. Na razie to nic pewnego, ale kto wie… (więcej TUTAJ).

 

4. Piotr Rogucki został zaproszony przez muzyków z zespołu Within Temptation, czego efektem jest utwór zatytułowany „Whole World is Watching” (można go posłuchać TUTAJ).

 

3. Na najniższym stopniu podium kolejna wiadomość o Metallice. Spore poruszenie bowiem wywołała lista utworów, które zespół zagra na Sonisphere. Szczęśliwie, głosowanie jeszcze trwa… (więcej TUTAJ).

 

2. Na drugim stopniu podium znalazł się nasz własny materiał, czyli zestawienie zespołów rockowych, które pojawiły się w popularnej kreskówce Simpsonowie (ranking TUTAJ).

 

1. No i na koniec Przystanek Woodstock. Informacja o tym, kto zaprezentuje się w Kostrzynie nad Odrą była najchętniej czytaną w styczniu 2014 roku (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także