Testament szykuje koncertowy album

/ 17 lutego, 2013

W piątek 15 lutego amerykańska legenda thrash metalu z Bay Area, grupa Testament zagrała koncert w Paramount Theatre w miejscowości Huntington (stan Nowy Jork). Występ był częścią amerykańskiej trasy "Dark Roots of Thrash Tour" u boku grup Overkill, Flotsam and Jetsam i 4ARM. Całość koncertu została zarejestrowana z myślą o koncertowym albumie i płycie DVD. Wydawnictwo to ukaże się jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. Podczas ponad półtoragodzinnego koncertu zespół zagrał wraz z bisami 18 utworów. 

– Nie robiliśmy koncertowego DVD ani albumu od czasu naszego "Live in London" a w międzyczasie nagraliśmy dwa zabójcze albumy – powiedział Chuck Billy, wokalista Testament. 
 
Najnowszy, wydany w 2012 roku album Testament zatytułowany "Dark Roots of Earth" już w pierwszym tygodniu sprzedaży trafił do blisko 60 tysięcy fanów na całym świecie. Płyta zadebiutowała na 12 miejscu amerykańskiej listy Billboard Top 200, na czwartym miejscu listy sprzedaży w Niemczech i Finlandii, oraz na trzeciej pozycji na brytyjskiej liście sprzedaży Rock Top 40. 
 
Lista utworów zagranych podczas koncertu w Huntington:
01. Rise Up 
02. More Than Meets the Eye 
03. Burnt Offerings
04. Native Blood 
05. True American Hate 
06. Dark Roots of Earth 
07. Into the Pit 
08. Practice What You Preach 
09. Riding the Snake 
10. Eyes of Wrath 
11. Trial By Fire 
12. The Haunting 
13. The New Order 
14. D.N.R. (Do Not Resuscitate) 
15. 3 Days in Darkness 
 
Pierwszy bis:
16. The Formation of Damnation 
 
Drugi bis: 
17. Over the Wall
18. Disciples of the Watch
 
 
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także