Tim "Ripper" Owens (ex-Judas Priest) okradziony z piwa

/ 2 lutego, 2016

Tim „Ripper” Owens z formacjami Beyond Fear, Yngwie Malmsteen’s Rising Force czy Charred Walls of the Damned nie ma obecnie zbyt dużo roboty. W związku z tym w ramach małego przebranżowienia się kilka lat temu postanowił założyć bar.

Nie miał wiele szczęścia. Wpierw był Owens Tap House, tuż po jego zamknięciu w 2013 roku pojawił się Ripper’s Rock House. Ponieważ ani on, ani jego wspólnik – miejscowy przedsiębiorca Micah Posten, nie za bardzo znali się na tym wyszynkowym biznesie, w listopadzie 2015 roku postanowili poszukać pomocy w programie „Bar Rescue”. Wtedy jego pub zmienił nazwę na Tim Owens’ Travelers Tavern. W pozytywnej transformacji na oczach telewidzów i uratowaniu lokalu przeszkodzić jednak może niedawna kradzież beczek piwa.

Jak podaje miejscowy portal ohio.com, podczas ostatniego weekendu z zewnętrznego chłodnego pomieszczenia obok baru ktoś ukradł 70 skrzynek z piwem. Złodziej (lub złodzieje) do otwarcia użyli łomu i młotka. Tim „Ripper” Owens” jest załamany:

To naprawdę smutne, że ktoś to zrobił. Zawsze, gdy próbujesz iść do przodu ze swoim biznesem, a ktoś robi takie rzeczy, jest ciężko. To prawdopodobnie były pracownik lub regularny bywalec baru, który wiedział, że lodówka tam stoi.

Kradzież odkryto w sobotę rano. Szacowane szkody wynoszą 1,5 tys. dolarów. Muzyk nie poddaje się: zapowiedział, że zamontuje dodatkowe kamery, a kontener zyska nowe zamki. Jeśli to rzeczywiście był jakiś stały bywalec, nieprędko znów pojawi się w pubie – 70 skrzynek na trochę mu wystarczy.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także