Tool pracuje intensywnie 4 dni w tygodniu

/ 1 sierpnia, 2016

Administrator oficjalnej strony zespołu Tool Blair Mackenzie Blake widział się niedawno z perkusistą Dannym Careyem. Relację z tego spotkania przesłał w ostatnim newsletterze. Sami oceńcie, czy ma jakieś dobre wieści.

Dodał, że są bardzo blisko dokończenia kolejnych dźwięków. Gdy tylko je skończą, wyślą je do Maynarda. Spytałem, czy chodzi o ten utwór, który ma NAPRAWDĘ wyjątkowe tempo, powiedział, że ten już skończyli.

No to mamy „Descending” i co najmniej jeszcze jedną kompozycję, na razie zapewne bez słów. Domniemywać można, że może jest tego już trochę więcej. Sugerował to jakiś czas temu Buzz Osborne z The Melvins, który zdradził, że najkrótszy utwór na 12 minut.

Na razie Danny Carey po wyprawie do Las Vegas, basista Justin Chancellor po wakacjach na Hawajach, a gitarzysta Adam Jones po festiwalu Comic-Con wracają do intensywnej pracy cztery dni w tygodniu. Maynard James Keenan plotki, że nowy album zwać się będzie „Decem” i złożą się na niego dwa krążki, komentuje jednym słowem, a fani – w ramach oczekiwania – zestawiają razem wszystkie nowe utwory i riffy Toola od „10,000 Days”.

A więc w zasadzie bez zmian.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także