Tool wyda nową płytę w tym roku?

/ 8 lutego, 2013

Kłopoty zaczęły się po tym, jak w wypadku motocyklowym ucierpiał perkusista Danny Carey. Szczęśliwie skończyło się na złamaniu kilki żeber, ale sam muzyk powiedział, że nie jest obecnie zdolny do gry na perkusji. Pojawiły się wówczas głosy, że w tym roku album jednak nie zostanie opublikowany. Podobną informację przekazał kilka dni temu wokalista Maynard James Keenan, który powiedział w wywiadzie radiowym, że nie będzie nowego krążka w 2013 roku.

Nowy wywiad, nowe informacje. Dziś sam Carey powiedział w radiu The Rock FM, że płyta pojawi się kiedyś w tym roku. Został również zapytany, kiedy można się jej spodziewać. – ­Im szybciej, tym lepiej. Pracujemy codziennie, ale nie można tego przewidzieć, szczerze. Jesteśmy bardzo podekscytowani na myśl o tej płycie, podobnie jak fani – odpowiedział.

Zapytany, czy możemy spodziewać się CD lub DVD z materiałem na żywo Corey odparł: – Mamy tony materiałów. Mogą z tego powstać nawet dwie płyty DVD. Ale na razie chcemy się skupić na nowych sprawach, ale kiedyś do tego wrócimy.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także