Tool: Nowa płyta jakoś wkrótce

/ 28 września, 2016

Danny Carey z grupy Tool w tym tygodniu gra z 8G Band w programie stacji NBC „Late Night with Seth Meyers”. Prowadzący w poniedziałek 26 września przedstawił go słowami:

Z 8G Band w tym tygodniu siedzi jeden z najbardziej szacowanych muzyków na świecie, bębniący w nagrodzonym trzykrotnie nagrodą Grammy rockowym (!) zespole Tool, muzyczna legenda – Danny Carey. Czekamy na nową płytę Toola, która ukaże się jakoś wkrótce.

Perkusista tego nie skomentował, podziękował za możliwość pojawienia się w telewizji i przyznał, że to jego pierwszy raz.

Cały odcinek obejrzeć możecie tutaj.

Fani zaczęli zastanawiać się Reddit, czy to prawda z tym „wkrótce”. Z Toolem przecież nic nie wiadomo. Użytkownik  BeardedBassist21 uznał, że była to poważna deklaracja – potwierdził przecież tylko słowa basisty Justina Chancellora o następcy „10,000 Days”.

Niedawno spotkałem kogoś, kto ma znajomości w zespole i ma możliwość dostania darmo nowych biletów i spotkania się z zespołem. Powiedział, że płyta jest masterowana. Oczywiście mógł kłamać, ale nigdy wcześniej mnie nie okłamał. Przynajmniej może mieć większe pojęcie niż większość.

Ktoś inny, ukrywający się pod nickiem PanamaRed987, dodał:

To zdecydowanie prawdopodobne. Przy masterowaniu „10,000 Days” korzystali z usług Boba Ludwiga z Gateway Studios w Maine. Czy Danny jechałby na wschodnie wybrzeże na cały tydzień tylko po to, by zagrać u Setha Meyersa. Może tak, a może nie.

Tool tradycyjnie milczy.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także