Tori Amos zagra w Warszawie

/ 25 listopada, 2013

Tori Amos, jedna z najbardziej utalentowanych i szanowanych artystek, kompozytorek i wokalistek z ostatnich 20 lat , ogłosiła wydanie nowego albumu pt. "Unrepentant Geraldines" na wiosnę 2014 roku.

Nowy album wspierać będzie rozległa światowa trasa koncertowa rozpoczynająca się 7 maja 2014 roku w Dublinie. W ramach europejskiej trasy do Polski artystka zawita 12 czerwca do Sali Kongresowej w Warszawie. Informacje na temat biletów TUTAJ.

"Unrepentant Geraldines" to powrót do rdzennej tożsamości artystki, twórczości współczesnej z elementami wykwintnych klasycznych projektów inspirowanych muzyką Tori Amos z ostatnich 4 lat.  Z pewnością poczujemy sezonowość "Midwinter Graces" z klasycznym nurtem "Night of Hunters", oraz aromat "Gold Dust".

W ubiegłym miesiącu Tori Amos rozpoczęła także prace nad swoim najbardziej ambitnym projektem jako kompozytor musicalu "The Light Princess" razem z Samuelem Adamsonem. "The Light of Princes" został nominowany na UK Evening Standard Drama Awards do nagrody Best Musical.

"Unrepentant Geraldines" jest dalszym krokiem w artystycznej ewolucji jednej z najbardziej znanych i wpływowych artystów swojego pokolenia, jest powrotem do inspirującej i osobistej muzyki z czego Tori Amos znana jest na całym świecie .

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także