Trzecia edycja imprezy Rock In Arena

/ 29 listopada, 2011

Rock In Arena 2010 oraz Rock In Arena 2011 spotkały się z doskonałym przyjęciem mediów oraz publiczności – obie imprezy zostały wyprzedane. Kolejna edycja tego wydarzenia zapowiada się równie ekscytująco. Po raz pierwszy w ramach RiA wystąpi formacja Kult! Grupa Kazika Staszewskiego zaprezentuje w Arenie zestaw największych przebojów takich jak "Polska", "Wódka", "Gdy nie ma dzieci" czy "Lewy czerwcowy". Większość z nagrań Kultu weszła już do kanonu polskiej muzyki rockowej. Nie inaczej jest z formacją Hey, która także wystąpi w Arenie. Ostatni album formacji to "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy" – pochodzący z 2009 roku krążek wyprodukowany przez Marcina Borsa. Przez wielu album ten uważany jest za szczytowe osiągnięcie grupy.

Reprezentantami młodszego pokolenia będą grupy Star Guard Muffin, Snowman oraz Maginificent Muttley. SGM to projekt Kamila Bednarka, uznawany za największą nadzieję polskiej sceny reggae. Medialny rozgłos zespół zawdzięcza głównie swojemu frontmanowi, który zdobył II miejsce w III edycji telewizyjnego show "Mam talent!" W swoim repertuarze grupa oferuje zarówno utwory rootsowe, jak i nowoczesne brzmienia.

Szczegóły:

– Zagrają: Kult, Hey, Armia, Star Guard Muffin, Luxtorpeda, Snowman oraz Magnificent Muttley.

– Bilety w cenie 75 / 85 zł dostępne w systemach bilety24.pl, Ticketpro.pl, ebilet.pl oraz Eventim.pl, a także w stacjonarnych punktach w Poznaniu: CIM, Rock Long Luck, Carton Shop oraz Gazeta Cafe.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także