Turbo zapowiada trasę koncertową

/ 6 czerwca, 2016

Z najnowszwego ogłoszenia zespołu Turbo powinni być zadowoleni fani mieszkający zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Wszystko dlatego, że „Back to the Past Tour 2016/2017” będą mogli zobaczyć chociażby mieszkańcy Mielca, Zamościa, Słupska czy Łomży, ale również warszawiacy, poznaniacy czy wrocławianie. 

Oto szcegóły trasy, którą za pośrednictwem Facebooka ogłosił zespół, a na której usłyszeć będzie można cały album „Kawaleria Szatana”:

Wojciech Hoffmann o „Back to the Past Tour 2016/2017”: 

Jestem przekonany, że ta trasa to będzie naprawdę coś wyjątkowego, bo taka też jest ta cała płyta. To jeden z kilku najważniejszych metalowych albumów ubiegłego wieku w Polsce, a może nawet i tego wieku bo przecież zespołów o stricte podobnej do TURBO stylistyce jest tutaj nadal niewiele. A sama „Kawaleria…” to były wspaniałe czasy. My starsi mamy co wspominać. Być może młodzi też, ale teraz to wszystko wygląda inaczej i jest dużo łatwiej. W tamtych latach walczyło się o wszystko – pałeczki, struny, o sprzęt i to rodziło tysiące przeróżnych sytuacji. Czasami dramatycznych, a czasami śmiesznych… Ważne, że dziś po latach my sami zawsze znakomicie czujemy się wciąż wykonując te riffy. Tak, zdecydowanie wciąż jest w tym coś z magii! 

Jako supprt zaprezentuje się zespół Internal Quiet

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także