Ulver powraca w grudniu do Polski na jedyny koncert!

/ 14 października, 2011

Po tym jak na początku 2010 roku Ulver wystąpił po raz pierwszy w Polsce i wzbudził zachwyt publiczności, ikona awangardy i post-metalu coraz chętniej przyjeżdża na koncerty do naszego kraju. Przed nimi zaprezentuje się Virus. Jako jedyny polski zespół wystąpi powracająca po latach zawieszenia katowicka grupa Strommoussheld.

Ulver to norweski zespół muzyczny założony w Oslo w 1993 roku. Muzycznie początkowo oscylujący wokół black metalu połączonego z norweską muzyką folkową później wyewoluował w kierunku nowoczesnej muzyki elektronicznej. Wydawcą zespołu jest Jester Records – wytwórnia należąca do Kristoffera Rygg'a – lidera zespołu.

Virus to awangardowy zespół metalowy z Norwegii zalożony w 2000 roku prez Czrala i Esso jako kontynuacja Ved Buens Ende. Ma na koncie trzy płyty długogrające, z których ostatnio genialna 'The Agent That Shapes The Desert" została na początku tego roku przez Duplicate Records i zbiera świetne recenzje.

StrommoussHeld to polski zespół grający połączenie symfonicznej odmiany black metalu z industrial metalem, muzyką elektroniczną oraz elementami dark wave'u. Grupa obecnie nagrywa nową płytę "No Direction Home".

Szczegóły koncertu:

17.12.2011
KATOWICE | MEGACLUB
WEJŚCIE: 19:00
BILETY:
85zł – do 31.10
95zł – do 16.12
110zł – w dniu koncertu

Dostępne w sieci TicketPro.pl

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także