Unwritten Law: dwóch członków odchodzi po kłótni

/ 11 sierpnia, 2011

W oświadczeniach wydanych przez byłych już członków Unwritten Law można przeczytać, że poszło o kwestię zadzwonienia po autobus grupy po koncercie. Oto, co napisał Morris dla "Alternative Press":

"Do wszystkiego doszło, gdy kłóciliśmię o zadzwonienie po autobus po koncercie. Scott spóźnił się prawie godzinę, a ja chciałem być już w domu, bo następniego dnia rano chciałem być na meczu mojego synka. Nie spodziewałem się, że zostanę uderzony. W życiu nie przyszłoby mi do głowy, że coś takiego może się stać".

Reszta oświadczenia Morrisa, a także Kima i Russo, do przeczytania tutaj – http://www.altpress.com/news/entry/exclusive_unwritten_law_face_lineup_changes_after_physical_altercation_betw. Zarówno Kim, jak i Morris mogą pochwalić się naprawdę długim stażem w Unwritten Law – pierwszy dołączył w 1998 roku, drugi zaś w 1991. Ich miejsce w zespole zajmą gitarzysta Kevin Besignano (ex-Bullet and Octane) oraz basista Derik Envy (ex-Red Light Sky). Ostatnią płytą Unwritten Law pozostaje "Swan", który ukazał się w tym roku nakładem Suburban Noize Records.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także