W jakiej formie koncertowej jest McCartney?

/ 6 czerwca, 2013
 
Paul McCartney w maju rozpoczął światową trasę koncertową, zatytułowaną "Out There". Po koncertach w Brazylii (gdzie miał ciekawą przygodę z pasikonikami) muzyk rozpoczął podbój Stanów Zjednoczonych. Na swoim oficjalnym kanale YouTube eksbeatles zamieścił filmik nagrany przed pierwszym koncertem w Stanach Zjednoczonych. 
 
Można na nim zobaczyć, jak wyglądały przygotowania McCartneya do występu w Amway Arena w Orlando oraz fragment występu. Koncert odbył się 18 maja. 
 
 
Przypomnijmy, że Paul McCartney wystąpi 22 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Informowaliśmy o tym w połowie marca. Organizator koncertu, firma Live Nation Polska podała dziś ciekawe informacje dla fanów wybierających się na stołeczny występ muzyka.  
 
 
Firma zagwarantowała, że fani eksbeatlesa nie muszą się martwić o warunki pogodowe w trakcie jego występu – dach Stadionu Narodowego będzie zamknięty podczas koncertu. Druga wiadomość dotyczy biletów. Dzięki potwierdzeniu planów produkcyjnych organizator mógł udostępnić wcześniej zablokowaną pulę miejsc. Trafiły one do sprzedaży w specjalnej cenie 129 oraz 149 złotych. 
 
Jak zapewnia Paul McCartney, jest on bardzo zadowolony, że w końcu przyjedzie do Polski. Na koncertach w ramach trasy "Out There"  fani mogli usłyszeć utworu z repertuaru The Beatles, które do tej pory nie były grane na żywo. Można się więc spodziewać, że również na Stadionie Narodowym zabrzmią niegrane dotychczas piosenki. 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także