WAMI z pierwszym teledyskiem

/ 20 maja, 2014

Nowy klip WAMI właśnie trafia do sieci – "One More For Rock'n'Roll" z nowej płyty "Kill The King" doczekał się obrazka. Jest to pierwszy teledysk, który będzie promował płytę w stacjach TV i w sieci. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Dariusz Świtała, a zdjęcia miały miejsce w kultowym, katowickim klubie 2B3. 

Przypomnijmy, płyta White Appice Mendoza Iggy dostępna jest w sprzedaży od 12 maja. Jest to projekt, w którym udział wzięły legendy rocka: Doogie White (Rainbow, Michael Schenker, Yngwie Malmsteen), Vinny Appice (Black Sabbath, Heaven & Hell, DIO), Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake) oraz 16 – letni fenomenalny gitarzysta z Polski  – Iggy Gwadera, który zadebiutował dwa lata temu jako gitarzysta formacji Anti Tank Nun.

Wokalista Doogie White o muzyce WAMI:

Wszyscy wykonaliśmy najlepszą robotę na jaką nas było stać. Nie będę się teraz mądrzył, że to heavy metal, hard rock, Heath metal, black metal lub AOR. To muzyka, którą możesz sobie zapuścić i spokojnie oczekiwać, aż wsiąknie w twój mózg. Tak samo jak wtedy, kiedy słuchałeś „Paranoid” Sabbathów albo „Don’t Believe a Word” Thin Lizzy.

Lista utworów:

01. Exodus (The Red Sea Crossing)
02. The Rider
03. Wild Woman (You Oughta Know)
04. Guardian Of Your Heart
05. One More For Rock ‘n’ Roll
06. Heart Of Steel
07. The Resistance
08. Young Blood
09. Get Out Of My Way
10. Transition
11. I Don’t Wanna Lose You

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także