Wes Borland z Limp Bizkit sprzedaje gitary i płyty, by pomóc kotom

/ 7 kwietnia, 2016

Wes Borland pozbywa się pamiątek: złotych płyt  i nagród za pierwsze trzy albumy Limp Bizkit – „Three Dollar Bill Ya’ll$”, „Significant Other” i „Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water” oraz wielu starych gitar. Wszystkie przedmioty wystawił w serwisie eBay. Jeśli chcecie coś nabyć, śpieszcie się – aukcje trwają tylko do 11 kwietnia.

Gitarzysta wyjaśnia, dlaczego zdecydował się na tę wyprzedaż na Instagramie.

LUDZIE, to nie koniec LB. Sprzedaż tych rzeczy, które zajmują miejsce, nie ma też nic wspólnego z moimi uczuciami do zespołu. Nie lubię złotych płyt. Uważam, że wyglądają tandetnie i nie potrzebuję ich, by przypominały mi, co osiągnąłem.

O tym chyba świetnie pamiętają też inni, a na pewno wokalista Deftones… Wróćmy jednak do Wesa.

Nie potrzebuję też starych gitar, na których nie gram. To tak jakby rezygnował ze złej fryzury, którą się miało w szkole średniej. To naprawdę cudowne uczucie oddać te rzeczy ludziom, zamiast przekazywać je Hard Rock Cafe w Warszawie czy gdziekolwiek. Są na moim eBayu, nazwa użytkownika: florinshordo.

Część pieniędzy, na razie nie wiadomo dokładnie jaka, ze sprzedaży przekazana zostanie organizacji ratującej koty.

 

 

Jego zespół tymczasem zajmuje się swoją nową płytą – „Stampede of the Disco Elephants”. Niedawno, aby zarejestrować wokale, do studia wszedł Fred Durst. Nie wiadomo jednak, czy nowe utwory usłyszmy już podczas koncertu Limp Bizkit w Polsce w sierpniu 2016 roku.

ud | fot. Achim Raschka, CC BY 3.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także