Wiemy, kim jest perkusista Slipknot

/ 4 grudnia, 2014

Już w kwietniu tego roku mówiło się, że nowym perkusistą grupy Slipknot jest Jay Weinberg. Choć było wiele dowodów na to wskazujących, nigdy nikt z ekipy nie potwierdził tożsamości muzyka. Ponieważ był on zamaskowany, a nie dało się dostrzec żadnych znaków szczególnych, nikt ostatecznie nie dowiódł, że to właśnie syn słynnego Maxa Weinberga.

Teraz mamy jednak dowód, a podsunął nam go nikt inny, jak były członek ekipy technicznej zespołu. Opublikował on zdjęcie z listą muzyków zespołu Slipknot i wszystko stało się jasne:

 

#blowitup #fuckslipknot

A photo posted by @normcosta on

Jay Weinberg jest synem wspomnianego Maxa Weinberga. Senior współpracował między innymi z Brucem Springsteenem, czy Meat Loafem, jest również znaną osobistością telewizyjną. Jego syn ma na swoim koncie występy w Madball i Against Me!, pojawił się również jako perkusista na trasie zespołu Kvelertak. Uważany jest za wielki muzyczny talent.

Wcześniej udało się zidentyfikować drugiego nowego członka Slipknot – internauci szybko wyłapali, porównując tatuaże, że basistą grupy jest Alessandro "Vman" Venturella. Informacja niedługo później została potwierdzona przez Coreya Taylora.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także