Wokalista Aerosmith myśli o solowej płycie

/ 21 czerwca, 2013

Wokalista Aerosmith przyznał, że w końcu jest gotów do nagrania solowego albumu. Steven Tyler przyznał, że myśli o tym już od pewnego czasu i chce się na tym skupić już na początku przyszłego roku, gdy zespół Aerosmith skończy zaplanowaną na ten rok trasę koncertową. Wokalista udzielił wywiadu serwisowi Rolling Stone:

To, co mam zamiar zrobić, to nagrać solową płytę. Mam kilka wspaniałych osób, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Może jest zbyt wcześnie, żeby o tym mówić, ale chęć to zrobić. Jednak będzie to zdecydowanie coś innego, niż Aerosmith.

Wokalista wspomniał również, że chce "odrobinę zaryzykować podczas nagrywania tej płyty". Sugerował, że może pojawić się na niej nieco elektroniki.

Zespół Aerosmith ma zaplanowanych kilkanaście koncertów w tym roku. Odbędą się one od lipca do września. Muzycy wystąpią w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Wenezueli, Meksyku i na Kostaryce. Przypomnijmy, że ostatnim studyjnym wydawnictwem Amerykanów jest płyta "Music from Another Dimension!" z ubiegłego roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także