Wokalista Creed publicznie prosi kolegów o powrót zespołu

/ 23 września, 2015

Wokalista Creed po przyznaniu się, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, nie unika mediów. Już w październiku wraz z żoną Jaclyn wystąpi w reality show kanału VH1 „Couple’s Therapy”, gdzie wspólnie zawalczą o swoje małżeństwo. Kilkanaście dni wcześniej Scott Stapp pojawił się ponadto w programie „Dr. Oz”. Oczywiście pytanie o jego zespół musiało paść. Czy dojdzie do reaktywacji?

Mogę wam powiedzieć, że mam taką nadzieję. Kocham tych facetów całym sercem i – jeśli to oglądacie – panowie, nagrajmy coś.

Jeszcze nie wiemy, co na to Mark Tremonti, który jakiś czas wykluczył powstanie nowej płyty Creed, mimo że na przełomie lat 2011 i 2012 powstało trochę nieujawnionych dotąd utworów.

Podczas gdy gitarzysta ma inne rzeczy do roboty, wokalista tęskni za czasami, gdy wydawali razem płytę „Human Clay” z takimi hitami jak „With Arms Wide Open” i „Higher” (1999) czy krążek „Weathered” z singlem „My Sacrifice” (2001).

Dostałem wszystko, o czym mogłem marzyć. Zespół nabierał rozpędu, nie musiałem martwić się o pieniądze, byłem kochany i uwielbiany przez miliony fanów.

Potem niestety nadeszła choroba. Czekamy z niecierpliwością, czy taki apel Scotta Stappa rozmiękczy serca pozostałych muzyków.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także