Wokalista Linkin Park w Stone Temple Pilots?

/ 20 maja, 2013

Stone Temple Pilots od dłuższego czasu pozostaje bez frontmana, po tym jak wyrzucony został Scott Weiland (pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ). Jednak słowa Deana DeLeo sugerują, że znalazł się idealny kandydat na to stanowisko:

– Chester [Bennington – przyp. red.] ma jedyny w swoim rodzaju wokal, który podziwiamy od dłuższego czasu. Wiemy, że Linkin Park zawsze będzie jego priorytetem, ale pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zrobić coś wspólnie. Udało nam się znaleźć nieco czasu i nagraliśmy razem jeden utwór. Jesteśmy zadowoleni z rezultatu – powiedział gitarzysta Stone Temple Pilots.

Utwór, o którym mowa, to "Out Of Time", w którym gościnnie pojawił się Chester Bennington, wokalista Linkin Park. Poniżej jego zapowiedź, cały singiel natomiast można pobrać stąd.

– Kocham STP, mają na mnie ogromny wpływ od trzynastego roku życia – mówił z kolei Bennington. – Kiedy nadarzyła się okazja, żeby stworzyć coś kreatywnego z nimi, skorzystałem z okazji. Koledzy z Linkin Park bardzo wspierali mnie, gdy podejmowałem się tego zadania, dlatego będę kontynuował pracę nad nową muzyką – zakończył.

Nie wiadomo, czy współpraca między wokalistą a STP skończy się po nagraniu kilku utworów, czy może frontman zajmie na dłużej stanowisko po Weilandzie. Na razie Bennington wystąpił razem z zespołem w czasie koncertu KROQ Weenie Roast 2013.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także