Wokalista Slipknota dołączy do Stone Temple Pilots

/ 7 kwietnia, 2016

Stone Temple Pilots powoli kończą poszukiwania nowego wokalisty. Z mnóstwa zgłoszeń, za które muzycy ogromnie dziękują, wybrali trzy osoby. Przesłuchania zaplanowali na 18 kwietnia. Niedługo potem powinniśmy poznać nowy głos STP.

 

Hi everyone. We wanted to once again thank all of those who took the time to submit. Thank you kindly.Those of you…

Opublikowany przez Stone Temple Pilots na 4 kwietnia 2016

 

Tymczasem w sieci pojawiły się pewne przecieki…

Według portalu rockfeed.net duże szanse na objęcie stanowiska po Chesterze Benningtonie z Linkin Park ma frontman Slipknota i Stone Sour Corey Taylor. Wokalista z pewnością dołączy do Stone Temple Pilots 12 maja 2016 roku podczas charytatywnego koncertu „Adopt the Arts”, organizowanego przez Glenna Hughesa (ex-Deep Purple) i Robina Zandera (Cheap Trick) z okazji wejścia ich wejścia do rockandrollowej galerii sław. Źródło portalu donosi:

To zdecydowanie może być pierwszy ze wspólnych występów Taylora i STP. To wydarzenia może być pierwszą publiczną próbą Coreya Taylora dołączenia do zespołu. Taylor jest znanym fanem Stone Temple Pilots, a zespół w przeszłości wybierał już znanych, doświadczonych wokalistów.

Muzycy nie komentują sprawy. W końcu w grze są jeszcze dwie inne, utalentowane osoby i głupio byłoby odrzucić je jeszcze przed oficjalnymi przesłuchaniami. Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu jakiegoś miesiąca.

Posłuchajcie, jak Corey Taylor radzi sobie w utworze Stone Temple Pilots „Sex Type Thing”.

W listopadzie 2015 roku z STP w przyjaznej atmosferze odszedł zbytnio zajęty Linkin Park Chester Bennington. Przez krótką chwilę fani mieli nadzieję na powrót do zespołu pierwszego frontmana, Scott Weilanda, lecz marzenia te szybko ucięła jego nagła śmierć. Od tego czasu bracia DeLeo zagrali jeden koncert. Za mikrofonem – tym razem w roli gościa – znów stanął Chester.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także