Wokalista Suicide Silence: Jeśli nagrywasz dla pieniędzy, to jesteś idiotą

/ 27 sierpnia, 2015

Ciekawą kwestię poruszył Eddie Hermida, wokalista Suicide Silence, w wywiadzie dla Metal Hammera. Muzyk mówił o zarabianiu pieniędzy na sztuce, a w tym wypadku na muzyce:

Jeśli ludzie chcą słuchać muzyki, którą wrzucasz na YouTube'a, to serwis robi bardzo dobrą rzecz – liczy kliknięcia. Dlatego jeśli ludzie oglądają twoje materiał, YouTube może dać ci trochę kasy, ale nie może to być główny powód twoich działań. Jeśli więc nagrywasz dla pieniędzy, jesteś je**nym idiotą.

Muzyk przekonywał również, że takie zachowanie sprawia, że przemysł muzyczny  roku na rok ma się coraz gorzej, ponieważ "chciwość nigdy nie wygrywa". Słowa swojego kolegi z zespołu potwierdził dodatkowo gitarzysta Mark Heylmun.

Muzycy z Suicide Silence odwiedzili nasz kraj na początku sierpnia – zagrali dwa znakomite koncerty we Wrocławiu i Poznaniu. Prezentowali przede wszystkim kawałki z płyty  "You Can’t Stop Me", ale można było usłyszeć również wiele pochodzących z poprzednich albumów utworów.

Bilety na koncerty rockowe – między innymi Deep Purple, Europe, Cradle of Filth, Machine Head – dostępne na stronie Tikeria.pl!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także