Wokalista The Killers nagra nowy solowy album

/ 10 października, 2013

Frontman The Killers już jakiś czas temu wspominał, że poważnie zastanawia się nad nagraniem drugiego solowego albumu. Właśnie potwierdził, że plany te są jak najbardziej realne i cały przyszły rok poświęci na przygotowywanie następcy wydanej w 2010 roku płyty "Flamingo":

Jestem podekscytowany powrotem do domu. Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu będę miał normalny rok. Oczywiście zamierzam w tym czasie pisać. Muszę wyszlifować diamenty, to moja praca. Chcę włożyć całe moje serce i całą moją duszę w nowy solowy album.

Muzyk wspomniał, że najprawdopodobniej jego nowa płyta ujrzy światło dzienne w 2015 roku. Musi znaleźć czas nie tylko na pisanie i nagrywanie nowych utworów, ale również na obowiązki związane z zespołem The Killers. Formacja ma zaplanowaną trasę koncertową.

Przypomnijmy, że grupa Brandona Flowersa zapowiedziała opublikowanie składanki z największymi przebojami. Na pewno dobrą wiadomością dla fanów jest ta, że na tym wydawnictwie znajdą się również premierowe kompozycje (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także