Wokalista zespołów Tool i Puscifer z oficjalną biografią

/ 2 października, 2015

Frontman Toola i Puscifera oficjalnie nie wyraził żadnych uczuć w związku z mającą powstać o nim książką. Na Facebooku poinformował rzeczowo:

Proszę bardzo!
Sarah Jensen napisała:
„Mamy, jak twierdzą, umowę podpisaną.
To była roczna podróż przez propozycje, zapytania, podgryzania i „nie”, ale moja wspaniała agent, Ann Collette, nigdy nie traci wiary w marzenia. Umowa z Backbeat Books stała się faktem i premiera biografii Maynarda Keenana planowana jest na przyszłą jesień. Wciąż mnóstwo rzeczy doz robienia, ale dzisiejszym priorytetem jest uczucie wdzięczności dla każdego, kto był z nami w tym projekcie. To znaczy dla ciebie!”.

Post szybko został skasowany. Autorka pisała prywatnie, a wiadomość dotarła do wszystkich obserwujących profil Puscifera. Być może wydawnictwo jeszcze nie chciało się chwalić tą biografią.

Książka ma ukazać się jesienią 2016 roku. Jest szansa, by wcześniej pojawiła się długo wyczekiwana nowa płyta Toola – następczyni „10,000 Days”? Maynard James Keenan niedawno ujawnił, na jakim jest ona etapie:

Piszę teksty i melodie do muzyki. Gdybym nie miał muzyki, nie mógłbym tego robić.

Nie jest pewne, czy uda się zamknąć wszystko w ciągu roku. Zdecydowanie wcześniej – bo już 30 października 2015 roku – objawi się Puscifer z krążkiem „Money Shot”. Znamy już dwie jego zapowiedzi: kawałek „Grand Canyon” oraz tytułowy „Money Shot”.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także