Wolf Spider i Alastor zagrają w Progresji

/ 8 września, 2015

Zespól Wolf Spider (Wilczy Pająk) zaprasza fanów metalu do klubu Progresja Music Zone na koncert w ramach swojej jesiennej trasy "The sense of… – the „V” tour" promującej nowe wydawnictwo. Dla uświetnienia tego wydarzenia fani zobaczą koncert gościa specjalnego – uznanego zespołu Alastor – oraz dwóch lokalnych formacji metalowych: Rusted Brain i Incinerator.

Do sprzedaży trafiły już bilety na warszawski koncert.

Wolf Spider to grupa która powstała w połowie lat 80. i aktywnie działała na polskiej scenie metalowej do początku lat 90. Wyjątkowe podejście do thrash metalu, skomplikowane kompozycje, wysoki kunszt muzyczny, to cechy które pozwoliły zespołowi szybko osiągnąć sukces i zagrać na najważniejszych metalowych festiwalach jak i wystąpić przed samym Deep Purple.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne podczas którego fani zespołu, oraz nowe „pokolenie słuchaczy” po raz pierwszy będzie mogło zapoznać się z nową wizją artystyczną zespołu i ujęciem dźwięków w kompozycje thrashmetalowe, przez doświadczonych artystów, którzy po latach powrócili na scenę. Zespół przygotowuje specjalną setlistę zawierającą w większości nowe kompozycje.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także