Woodstock: zagrają Hardcore Superstar i Anti-Flag

/ 29 stycznia, 2012

Zespół Hardcore Superstar gra muzykę hardrockową, zaś Anti-Flag jak sami mówią, chcą nie tylko bawić, lecz również szerzyć wiedzę i uczyć tych, którzy podobnie jak zespół wierzą w lepsze jutro. Ponieważ przesłanie Anti-Flag ma wymiar globalny, celem muzyków jest rozpowszechnienie tego przesłania wraz z ich wysokoenergetycznym punk rockiem na całym świecie. W marcu ukaże się ich nowy album "The General Strike".

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP.

Od ośmiu lat Festiwal organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). W czasie tegorocznej edycji festiwalu (4,5,6, sierpnia) na dwóch scenach zaprezentowało się prawie 60 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie.

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbyły się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki, sportu. Uczestnicy Festiwalu wzięli udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz zaangażowali się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. W czasie Przystanku Woodstock zaprezentowało się wiele organizacji pozarządowych.

18. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 2,3,4 sierpnia 2012 roku w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas potwierdzono występy grup Machine Head i Ministry.

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także