Wrześniowy Teraz Rock od środy w sprzedaży

/ 23 sierpnia, 2014

Już 27 sierpnia do kiosków w całej Polsce trafi wrześniowe wydanie Teraz Rocka. Najwięcej, bo aż 12 stron, poświęciliśmy polskiej grupie Acid Drinkers. Wiemy, że wielu z Was z czekało na wkładkę o tym właśnie wykonawcy, dlatego mamy nadzieję, iż będziecie zadowoleni. Wśród niespodzianek znajdziecie również niezwykle interesujące zestawienie – "25x Piękniejsze oblicze rocka".

Jak to zwykle bywa, udało nam się przeprowadzić wywiady z kilkoma interesującymi wykonawcami – między innymi Rayem Wilsonem, Stevem Hackettem czy zespołami Royal Blood, Accept i Kat & Roman Kostrzewski. Artykuły poświęciliśmy natomiast między innymi Robertowi Plantowi, Guns N' Roses i Budce Suflera.

We wrześniu postawiliśmy również na relacje z koncertów. W nowym cyklu "Koncertow Lato", z którym styczność mieliście już w sierpniu, znalazły się relacje z Przystanku Woodstock, Jarocin Festiwalu i Open'era. Ponadto wiedzieliśmy i opisaliśmy koncerty w Dolinie Charlotty, OFF Festiwal czy stołeczny występ legendarnej grupy Kansas.

Wszystko to i wiele więcej znajdziecie we wrześniowym Teraz Rocku, który do sprzedaży trafi już 27 sierpnia. Zgodnie z tradycją najnowszy numer będzie można kupić również drogą internetową, do czego szczerze zachęcamy. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także