Wspieraj z Progresją Dom Samotnej Matki

/ 28 listopada, 2016

W zeszłym roku, wraz z Progresja Music Zone, wspieraliście psiaki z korabiewickiego schroniska, tym razem klub liczy na Waszą pomoc dla Stowarzyszenia „Wspólnymi Siłami” ​– Dom Samotnej Matki. Akcja rozpoczęła się 21 listopada i potrwa do 19 grudnia.

Placówka swoją pomocą otacza kobiety, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i nie mogą samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie. Miejsce to zapewnia bezpieczeństwo i pozwala na nowo wyznaczyć sobie wartości i cele w życiu. Samotne matki z dziećmi zostają otoczone wszelką możliwą w tych warunkach opieką, ale… w ośrodku brakuje praktycznie wszystkiego, a najbardziej produktów do pielęgnacji niemowląt.

W Progresji zbierane są: środki czystości, proszki do prania, pieluchy, kocyki, płyny do kąpieli, nawilżane chusteczek dla niemowląt, kremy ochronne i przeciw odparzeniom, mydła, olejki do pielęgnacji dzieci i niemowląt, kaszki (z długim terminem ważności), mleko w proszku czy ubranka w dobrym stanie.

Akcje wspierają już zaprzyjaźnieni z klubem artyści m. in. Adam „Nergal” Darski, Adam Nowak z zespołem Raz Dwa Trzy, Dr Yry i inni. Więcej o akcji znajdziecie w serwisie Facebook.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także