Bez kategorii

Wygraj albumy Body Count pt. "Manslaughter"

/ 26 maja, 2015

Już 16 czerwca w Warszawie w Parku Sowińskiego wystąpi formacja Body Count. Będzie to wspólny koncert z Suicidal Tendencies. Występ odbędzie się w ramach drugiej tegorocznej odsłony Rock In Summer – pierwszy koncert z cyklu zagra grupa Limp Bizkit 7 czerwca w krakowskiej Hali Wisły.

W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać cztery płyty "Manslaughter". Co zrobić, żeby zdobyć najnowszy album muzyków z Body Count? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

 

Który muzyk Body Count – były lub obecny – jest Twoim ulubionym i dlaczego?

 

Osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzone przez nas egzemplarzem płyty "Manslaughter". Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs@terazrock.pl do 2 czerwca do godziny 23:59 w tytule wpisując "Body Count". W treści wiadomości proszę podać dane korespondencyjne – imię, nazwisko oraz adres do wysyłki ewentualnej nagrody. Nazwiska zwycięzców ogłosimy dzień po zakończeniu konkursu.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE