Bez kategorii

Wygraj buty VANS z Teraz Rockiem

/ 30 stycznia, 2014

Strona osiemnasta lutowego wydania Teraz Rocka mogła zwrócić Wasza uwagę. Pojawiła się tam bowiem grafika sugerująca, że na stronie internetowej naszego pisma rozpocznie się konkurs, w którym będzie można wygrać trzy widoczne na zdjęcie pary butów firmy VANS. Oczywiście słowa dotrzymamy, a konkurs właśnie się rozpoczął.

Żeby wygrać jedną z trzech par butów należy przesłać do nas zdjęcie związane z muzyką rockową – kolekcję płyt, fotografię ze słynnym muzykiem, jakiś interesujący fotomontaż… Nie ograniczamy Waszej kreatywności. Zdjęcie powinno być po prostu ciekawe, śmieszne, zapadające w pamięć.

Jeśli przygotujecie coś odpowiedniego, prześlijcie to na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wiadomości wpisując "VANS". W mailu napiszcie również, która para obuwia ze zdjęcia Was interesuje (buty są dostępne kolejno w rozmiarach: US 9, US 9 i US 7 – jak poniżej) oraz adres korespondencyjny. Konkurs trwa do 16 lutego do godziny 23:59. Listę szczęśliwców ogłosimy dzień później.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE