Wyjątkowe wydanie "Teraz Rocka" od środy w kioskach!

/ 27 sierpnia, 2016

We wrześniu mija 25 lat, od kiedy ruszyły prace nad „Tylko Rockiem” i z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny dodatek, w którym nasi redaktorzy wspominają te wszystkie wspólnie spędzone lata. Teksty okraszone są dużą ilością historycznych dla nas zdjęć, które przeniosą Was w czasie. Będziecie mogli zobaczyć, jak „od kuchni” powstawały kolejne numery naszego pisma i jak rozwijaliśmy się przez dwie i pół dekady.

Z okazji naszego święta przygotowaliśmy dla Was jeszcze jedną niespodziankę – kolejnym wyjątkowym dodatkiem jest „25 na 25”. Cóż to takiego? Poprosiliśmy 25 polskich muzyków rockowych o podsumowanie ostatnich 25 lat w muzyce. Tylko dla nas swoje teksty przygotowali Kazik Staszewski, Janusz Panasewicz, Krzysztof Cugowski, Litza, Nergal, Peter i wieli innych wybitnych polskich muzyków!

Z okazji naszych 25. urodzin nie mogło zabraknąć wyjątkowej okładki:

Oczywiście kilkanaście stron, które poświęciliśmy na podsumowanie naszej działalności to nie wszystko, co czeka Was we wrześniowym „Teraz Rocku”. 10-stronicową wkładkę poświęciliśmy grupie Nirvana. Przepytaliśmy między innymi muzyków z Sabaton, Acid Drinkers, Voo Voo czy Kansas. Napisaliśmy artykuły o AC/DC, Tomaszu Beksińskim, Dire Straits i Ozzym, a Katarzyna Nosowska opowiedziała o swoich ulubionych płytach.

Jeśli natomiast chodzi o relacje z koncertów to byliśmy chociażby na Woodstocku, Festiwalu Legend Rocka, OFF-ie, czy solowych występach Stinga i Bruce’a Springsteena. To tylko zarys tego, co czego Was po otwarciu specjalnego, wrześniowego wydania naszego pisma.

Pamiętajcie – nowy „Teraz Rock” pojawi się w kioskach już 31 sierpnia!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także