Bez kategorii

Z muzykami Enter Shikari spotkają się…

/ 23 września, 2015

Już w lipcu informowaliśmy, że zespół Enter Shikari przyjedzie do Polski na trzy koncerty – 27 września muzycy pojawią się w Gdańsku (Parlament), następnie w Warszawie (Proxima) i w końcu 29 września zagrają we Wrocławiu (Alibi). Jako support pojawi się grupa Hacktivist.

W związku z tym wielkim muzycznym wydarzeniem mieliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były po dwa pakiety podwójnych zaproszeń na meet&greet z muzykami Enter Shikari we wszystkich trzech miastach. Do każdego pakietu dokładamy ponadto podwójne zaproszenie na koncert w Gdańsku, Warszawie lub Wrocławiu.

Wyłoniliśmy zwycięzców. Oto oni:

Izabela Maj (Warszawa)
Aleksandra Wasilewska (Warszawa)
Jakub Skorupa (Gdańsk)
Martyna Sokolik (Gdańsk)
Andżelika Wiśniewska (Wrocław)
Albert Markowicz (Wrocław)

Wasze dane zostaną przekazane organizatorowi i to on będzie kontaktował się w sprawie szczegółów spotkań z muzykami Enter Shikari. Wasze nazwiska zostaną również wpisane na listy we wszystkich trzech klubach, co umożliwi Wam wejście na koncerty.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Zaglądajcie do naszego działu z konkursami regularnie, ponieważ już niedługo ruszymy z kolejnymi zabawami! 

mg

KOMENTARZE