Zaginiony gitarzysta O.D.C. odnaleziony

/ 28 stycznia, 2015

Punkowa grupa O.D.C. poinformowała kilka dni temu, że zaginął jeden z jej muzyków, gitarzysta Waldemar Jędruszak. Muzyk zagrał koncert w Bydgoszczy i zniknął, jego koledzy szybko poinformowali o całym zajściu policję i poprosili swoich fanów o wsparcie. Poszukiwania trwały kilka dni, ale zakończyły się szczęśliwie – muzyka odnaleziono rano w okolicach Doliny Śmierci.

Na Facebooku napisano:

Z informacji rzecznika KWP Policji podaję o znalezieniu Waldka w lesie przy Dolinie Śmierci przez przypadkowego przechodnia, ok godziny 8:20. Waldek jest mocno wychłodzony, znajduje się aktualnie w szpitali gdzie w drodze jest jego mama i przyjaciele. 

Tak jak pisałem wcześniej – jak trochę ochłoniemy i się skontaktujemy z ludźmi w Bydgosczy, napiszemy pewnie jakieś większe oświadczenie.

Tym czasem bardzo prosimy o wstrzymanie się z oceną, komentarzami czy wyciąganiem zbędnych wniosków. Dla nas najważniejsze teraz jest to, że Waldek się odnalazł. Dziękuje jeszcze raz za niesamowitą mobilizację.

Nadal nie znane są powodu zaginięcia muzyka. Nie wiadomo, czy nie doszło do utraty pamięci. Jego koledzy z zespołu na pewno poinformują o kolejnych szczegółach, gdy tylko się z nimi zapoznają.

Punkowa grupa O.D.C. ma na swoim koncie jeden album długogrający – "Jeszcze wszystko przed wami" z 2013 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także