Zagraj na Seven Festival!

/ 25 stycznia, 2012

Znów jest szansa zostać naszym zespołem podczas Seven Festival Music & More w Węgorzewie. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-15 lipca. Jak co roku, ważnym elementem festiwalu będzie konkurs dla młodych wykonawców. „Teraz Rock”, jako partner festiwalu, ma przywilej zgłoszenia do konkursu swojego  reprezentanta. W ubiegłym roku był to zespół Yoga Terror, który zdobył nagrodę dziennikarzy i miał szansę zaprezentowania się na naszych łamach.

W związku z tym zachęcamy do przesyłania na korespondencyjny adres redakcji demo zespołu na CD-R z trzema utworami (całość nie powinna przekraczać 15 minut) lub e-maila z informacjami o zespole i linkiem do trzech utworów. Prosimy nie umieszczać nagrań w załączniku maila!
 

Kandydaci muszą oczywiście spełniać warunki ustalone przez organizatorów Seven Festival. W eliminacjach do Konkursu Głównego mogą brać udział tylko zespoły, które nie mają podpisanego kontraktu fonograficznego z czołowymi firmami fonograficznymi jak EMI, Universal, Sony i Warner. Szczegółowe warunki można znaleźć na stronie festiwalu: www.sevenfestival.com

Na zgłoszenia czekamy do 19 marca pod adresem:
Teraz Rock (z dopiskiem Seven Festival)
ul. Cedrowa 34, 04-533 Warszawa
 

lub e-mail: terazrock@terazrock.pl 
(ze słowem SEVEN w tytule wiadomości)

REDAKCJA

KOMENTARZE

Przeczytaj także