Zakk Wylde (Black Label Society) prezentuje własne emotki

/ 19 maja, 2016

Wśród emotek znaleźć można wiele choćby z hip-hopowego świata. Metalu dotychczas w tych grafikach było mało (może poza słynnymi rogami Ronniego Jamesa Dio). Były gitarzysta Ozzy’ego Osbourne, frontman Black Label Society i artysta solowy chce to zmienić.

Zakk Wylde podjął się współpracy z Emoji Fame – firmą, która zajmuje się tworzeniem specjalnych, dedykowanych poszczególnym artystom zestawom emotek. Współwłaściciel spółki, Gavin Rhodes, opowiada:

Wielu pracowników Emoji Fame to ukryci gitarowi szaleńcy, więc kiedy Zakk Wylde zgodził się na stworzenie emotikonów, byliśmy bardzo podekscytowani. Zakk bez wątpienia jest jednym z dziesięciu najbardziej wpływowych gitarzystów wszech czasów, więc jesteśmy niesamowicie dumni, że pracowaliśmy z nim. Jego emotki są zabawne, podwójna dawka mocy wyszła im na dobre.

Grafiki są już dostępne na itunes.emojifame.com. Zobaczyć je możecie również poniżej.

Która najfajniesza? 🙂

Nie wiadomo, czy Zakk Wylde będzie miał czas skorzystać z dedykowanych sobie emotek. Muzyk jest obecnie zajęty promocją swojej solowej płyty „Book of Shadows II” (jeśli macie ochotę, zobaczcie teledysk „Sleeping Dogs” i posłuchajcie utworu „Autumn Changes”). Muzyk już wkrótce ten album zaprezentuje w Polsce – frontman Black Label Society zagra 3 czerwca 2016 roku w Łodzi. Przed nim na scenę wyjdą Złe Psy.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także