Zapowiedź reaktywacji Guns N' Roses trafiła do kin?

/ 28 grudnia, 2015

Dawno widzowie kin w Stanach Zjednoczonych nie byli tak zaskoczeni. 26 grudnia przed filmem „Star Wars: Przebudzenie mocy” puszczono czarno-białe fragmenty nagrania z koncertu z utworem „Welcome to the Jungle” Guns N’ Roses. Nie widać było na nich członków zespołu, jedynie samą publikę, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę.

 

 

Mother of god. It's really happening. #starwars #preview #gunsnroses @gunsnroses #axlrose #slash #reunion

Film zamieszczony przez użytkownika Jason Rudolph (@jasonmrudolph)

 

Guns N’ Roses w tym samym czasie bez żadnego słownego komentarza zmienił swoje zdjęcie w tle na Facebooku na kadr z tego nagrania.

 

 

 

Plotki o powrocie Guns N’ Roses w klasycznym składzie krążą od dłuższego czasu. Dzień przed kinową zapowiedzią, która na dobre rozpaliła serca fanów, na oficjalnej stronie grupy zmieniło się logo. Teraz widzimy tam grafikę nawiązującą do lat 80. Sprzedaż gadżetów GNR stylizowanych na najlepsze czasy zespołu trwa od listopada.

Jeden z pierwszych występów na odbyć się w przyszłym roku podczas Rock in Rio w Portugalii. Podobno grupa ma zagrać też podczas festiwalu Coachella – program tej imprezy poznamy już 5 stycznia 2016 roku, więc teoretycznie wszystko wtedy powinna być jasne.

Może oprócz tego, czy z pierwszego składu wracają sami Axl Rose, Slash i Duff McKagan, czy ktoś jeszcze. Niepewna wydaje się wciąż sytuacja gitarzysty Izzy’ego Stradlina. Za perkusją nie zobaczymy natomiast raczej ani Stevena Adlera, ani Matta Soruma.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także